B43252B9826M
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B9826M
B43252B9826M Hakkında
EPCOS B43252B9826M, 82 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile tasarlanan radial lead alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve snap-in montaj tipi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 20 kHz'de 821.5 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, güç kaynakları, sesli frekans filtreleme ve timing devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 821.5 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V