B43252B9187M
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B9187M
B43252B9187M Hakkında
EPCOS B43252B9187M, 180 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.442 A ve 120 Hz'de 930 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, düzeltme devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.442 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V