B43252B9127M
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B9127M
B43252B9127M Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43252B9127M, 120 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde snap-in kasa tasarımına sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, aktif durumda olan polar bir kondansatördür. ±20% tolerans ile hassasiyet sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, yedek güç sistemleri, endüstriyel denetim devreleri ve ses amplifikatörü gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 20 kHz'de 1.054 A ve 120 Hz'de 680 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.054 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V