B43252B6187M
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B6187M
B43252B6187M Hakkında
B43252B6187M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 180 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile tasarlanmış olan bu radial snap-in tip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) özellikleri ile özel olarak endüstriyel ve güç kaynağı devrelerinde tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, düşük ve yüksek frekans ripple akımı toleransına sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.209 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V