B43252B5826M
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B5826M
B43252B5826M Hakkında
B43252B5826M, EPCOS tarafından üretilen 82 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynağı, endüstriyel elektronik ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt takılmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. 120 Hz'de 540 mA, 20 kHz'de 837 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 837 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V