B43252B5686M
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B5686M
B43252B5686M Hakkında
B43252B5686M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 68 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, radial snap-in paket türü ile PCB'ye monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 744 mA @ 20 kHz, düşük frekans ripple akımı 480 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 744 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V