B43252B5277M
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B5277M
B43252B5277M Hakkında
EPCOS B43252B5277M, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir radyal snap-in tipi bileşendir. Through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (105°C'de) ile karakterize edilmiştir. 20 kHz'de 1.953 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.953 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V