B43252B5227M000
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B5227M
B43252B5227M000 Hakkında
EPCOS B43252B5227M000, 220 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in case yapısında tasarlanmıştır ve through-hole montaja uyumludur. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 20 kHz'de 1.72 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.11 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.72 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V