B43252B477M
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B477M
B43252B477M Hakkında
EPCOS B43252B477M, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere kolayca yerleştirilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saatlik ömrü (105°C'de) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 1.74A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolaması uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V