B43252B4337M
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43252B4337M
B43252B4337M Hakkında
EPCOS B43252B4337M, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated gerilime sahip bu bileşen, 2000 saat ömür garantisi ile -25°C ile 105°C arasında çalışır. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. 20 kHz'de 2.17A ve 120 Hz'de 1.4A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, inverterler ve motor kontrol devreleri gibi yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V