B43252B2227M000
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B2227M
B43252B2227M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43252B2227M000, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile DC filtreleme, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve genel elektronik uygulamalarında başvurulan bir bileşendir. Düşük frekans 120 Hz'de 840 mA, yüksek frekans 20 kHz'de 1.302 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.302 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V