B43252B1108M
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252B1108M
B43252B1108M Hakkında
B43252B1108M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. Radial, snap-in kasa tipinde olan kondansatör, through-hole montaj teknolojisine uygun olup -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 20 kHz'de 3.642 A ve 120 Hz'de 2.35 A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle direkt akım uygulamalarında ve filtreleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.642 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V