B43252A9337M000
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A9337M
B43252A9337M000 Hakkında
EPCOS B43252A9337M000, 330 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisidir. 20 kHz'de 2.201 A, 120 Hz'de 1.42 A ripple akımı kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.201 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V