B43252A9107M
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A9107M
B43252A9107M Hakkında
EPCOS B43252A9107M, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V dereceli voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarına uygun olup, snap-in radial montaj tipinde sunulur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) ile güç kaynakları, ses sistemi amplifikatörleri, şarj cihazları ve genel endüstriyel elektronik uygulamalarında filtre ve depolama kondansatörü olarak kullanılır. 20 kHz'de 930 mA ve 120 Hz'de 600 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 930 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V