B43252A6686M
CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A6686M
B43252A6686M Hakkında
EPCOS B43252A6686M, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile endüstriyel ekipmanlara ve güç kaynağı devreleriyle, filtre uygulamalarında ve genel amaçlı devrelerde tercih edilir. ±20% tolerans ile esnektir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 120 Hz'de 340 mA ripple current kapasitesiyle AC devrelerde etkili filtre özelliği sunar. Through-hole montaj yöntemiyle geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V