B43252A5107M
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43252A5107M
B43252A5107M Hakkında
EPCOS B43252A5107M, 100 µF kapasitanslı, 450V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in (yapışkan) kasa türüyle through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sağlar. -25°C ile +105°C arasında çalışır. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, yüksek voltaj devrelerinde filtreleme, enerji depolama ve geçici suppresyon görevlerinde kullanılır. Low frequency (120 Hz) ripple akım kapasitesi 630 mA, high frequency (20 kHz) ripple akım kapasitesi 976.5 mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 976.5 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V