B43252A4686M
CAP ALUM 68UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A4686M
B43252A4686M Hakkında
EPCOS B43252A4686M, 68 µF kapasitanslı, 350V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 410 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Aktif ürün statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V