B43252A4397M
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A4397M
B43252A4397M Hakkında
B43252A4397M, EPCOS tarafından üretilen 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim için tasarlanmış bu radial, snap-in montaj tipli bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 20 kHz'de 2.387 A ve 120 Hz'de 1.54 A ripple akımı özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin through-hole montajı, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.387 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V