B43252A4337M
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A4337M
B43252A4337M Hakkında
B43252A4337M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB tasarımlarına uyumludur. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında ve 2000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 20 kHz'de 2.108 A ve 120 Hz'de 1.36 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı endüstriyel ve elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.108 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V