B43252A2567M
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A2567M
B43252A2567M Hakkında
EPCOS B43252A2567M, 560 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in can pakajında tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 20 kHz'de 2.526 A ve 120 Hz'de 1.63 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.526 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V