B43252A227M
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A227M
B43252A227M Hakkında
B43252A227M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montaja destekler. ±20% tolerans ve 980 mA ripple current özelliğine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve destek kapasitesi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V