B43252A2227M000
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43252A2227M
B43252A2227M000 Hakkında
B43252A2227M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 220µF kapasitesi ve 200V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.271 A ve 120 Hz'de 820 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılır. Part status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.271 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V