B43252A1827M
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A1827M
B43252A1827M Hakkında
EPCOS B43252A1827M alüminyum elektrolitik kondansatör, 820 µF kapasitans değeri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 160 V rated voltaj ve ±20% tolerans ile gücü anahtarlama, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Snap-in radial tipi montaj özelliğine sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek ve düşük frekans ripple current özellikleri ile kararlı enerji depolama performansı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.193 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V