B43252A1158M
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43252A1158M
B43252A1158M Hakkında
B43252A1158M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1500 µF kapasitansına ve 160 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 20 kHz'de 4.65 A ve 120 Hz'de 3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V