B43231H2567M
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231H2567M
B43231H2567M Hakkında
EPCOS B43231H2567M, 560µF kapasitanslı 250V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan cihaz, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömrü garantilenmiştir. 120 Hz'de 2.25A ve 20 kHz'de 3.488A ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montajla PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.488 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V