B43231G2397M
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231
B43231G2397M Hakkında
B43231G2397M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radyal snap-in paket kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 20 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 2.682 A ve 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi 1.73 A'dir. Güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel kontrolörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.682 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V