B43231F2827M
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231F2827M
B43231F2827M Hakkında
EPCOS B43231F2827M, 820 µF kapasitansya ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% toleransına sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 20 kHz'de 4.696 A ve 120 Hz'de 3.03 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, invertörler, audio ekipmanları ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.696 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V