B43231D9187M
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231D9187M
B43231D9187M Hakkında
EPCOS B43231D9187M, 180 µF kapasitansına sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve ses sistemleri gibi alanlarda yerleştirilir. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi özellikleriyle orta seviye uygulamalara uygundur. 20 kHz'de 1.984 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.984 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V