B43231D5127M
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231D5127M
B43231D5127M Hakkında
B43231D5127M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 120 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V voltaj değeriyle tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in kutu tipi paketlemesiyle through-hole montajına uygun olan komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, 1.162 A @ 20 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 750 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı ile karakterize edilir. Endüstriyel ve elektronik cihazlardaki güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.162 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V