B43231D5107M
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231D5107M
B43231D5107M Hakkında
B43231D5107M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in tip kasa yapısında olan bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür değerine 85°C'de sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışır. Ripple current kapasitesi 20 kHz'de 1.054 A, 120 Hz'de ise 680 mA'dir. Through-hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.054 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V