B43231D2827M
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43231D2827M
B43231D2827M Hakkında
EPCOS B43231D2827M, 820 µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür belirtimi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 4.464 A @ 20 kHz high frequency ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.464 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V