B43231D2687M
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231D2687M
B43231D2687M Hakkında
B43231D2687M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 680 µF kapasitansı ve 200V çalışma voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile PCB'ye monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrü (85°C'de) destekleyen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. 20 kHz'de 3.844 A ve 120 Hz'de 2.48 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.844 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V