B43231D1687M
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231D1687M
B43231D1687M Hakkında
B43231D1687M, EPCOS tarafından üretilen 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltage ile tasarlanmış bu radial snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 20 kHz'de 3.612 A ve 120 Hz'de 2.33 A ripple current yeteneği ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak uygulanır. ±20% tolerans ile temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.612 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V