B43231C9127M
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231C9127M
B43231C9127M Hakkında
EPCOS B43231C9127M, 120 µF kapasitans ve 400 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömüre sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 20 kHz'de 1.395 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.395 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V