B43231C2397M
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231C2397M
B43231C2397M Hakkında
EPCOS B43231C2397M, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipiyle PCB'ye doğrudan montaj yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.697 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V