B43231C1477M
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43231C1477M
B43231C1477M Hakkında
B43231C1477M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 20 kHz'de 2.759A ve 120 Hz'de 1.78A ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.759 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V