B43231B9277M
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231B9277M
B43231B9277M Hakkında
EPCOS B43231B9277M, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Snap-In radial case tasarımı sayesinde Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C özelliğine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar. 20 kHz'de 2.496A ve 120 Hz'de 1.61A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.496 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V