B43231B4397M
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231B4397M
B43231B4397M Hakkında
EPCOS B43231B4397M, 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa formatında through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi taşır. 20 kHz'de 3.24A ve 120 Hz'de 2.09A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve polar polarizasyon özelliğine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.24 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V