B43231B4187M
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231B4187M
B43231B4187M Hakkında
EPCOS B43231B4187M, 180 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. ±20% toleransa ve 2000 saatlik ömrü (85°C'de) ile güvenilir performans sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışan ortamlara uygundur. 20 kHz'de 1.876A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.876 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V