B43231B4127M
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43231B4127M
B43231B4127M Hakkında
EPCOS B43231B4127M, 120 µF kapasitansına ve 350V nominal gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipinde üretilen bu komponent, gücü elektrik devreleri, doğrultucular, filtre uygulamaları ve güç kaynakları gibi endüstriyel ve ticari uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.364 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahip olan komponentin through-hole montajı PCB tasarımında kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.364 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V