B43231B157M
CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231B157M
B43231B157M Hakkında
B43231B157M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, 120 Hz'de 990 mA ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç sistemlerindeki filtreleme, enerjilendirme ve impuls uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V