B43231B1397M
CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231B1397M
B43231B1397M Hakkında
EPCOS B43231B1397M, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türünde tasarlanan bu komponenti genel amaçlı uygulamalarda kullanabilirsiniz. 160 V nominal voltaj ile çalışan kondansatörün sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 20 kHz yüksek frekansta 2.464 A ve 120 Hz düşük frekansta 1.59 A ripple akımına dayanabilir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında sıkça tercih edilen türdür.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.464 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V