B43231B1158M
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231B1158M
B43231B1158M Hakkında
EPCOS B43231B1158M, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransla üretilen ürün, 120 Hz'de 3.83A ve 20 kHz'de 5.936A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve destek uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.936 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.83 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V