B43231A9337M000
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A9337M
B43231A9337M000 Hakkında
EPCOS B43231A9337M000, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltajda çalışan bu bileşen, radyal snap-in kasa tasarımıyla through-hole montajına uygun şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 20 kHz'de 2.898A ve 120 Hz'de 1.87A ripple akım kapasitesine ulaşabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj düzenleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.898 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V