B43231A9127M
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A9127M
B43231A9127M Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43231A9127M, 120 µF kapasitansa ve 400 V dereceli gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montajlı tasarımı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saat ömrü ile genel amaçlı endüstriyel ve ticari elektronik devreler için uygundur. -25°C ile +85°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 120 Hz'de 880 mA ve 20 kHz'de 1.364 A ripple akımını tolere eder. Anahtarlamalı güç kaynakları, invertörler ve audio amplifikatörleri de içeren çeşitli uygulamalarda kullanılan standart bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.364 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V