B43231A9107M000
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A9107M
B43231A9107M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43231A9107M000, 100 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garanti etmektedir. 20 kHz'de 1.209 A ve 120 Hz'de 780 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Part Status olarak 'Not For New Designs' kategorisindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.209 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V