B43231A6337M
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A6337M
B43231A6337M Hakkında
EPCOS B43231A6337M, 330µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde sunulan bu polar kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 20 kHz yüksek frekans ripple akımı 2.573A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı ise 1.66A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj filtrasyon devreleri gibi alanlarda kullanıma uygundur. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.573 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V