B43231A6277M
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A6277M
B43231A6277M Hakkında
EPCOS B43231A6277M, 270 µF kapasitansına ve 500V nominal voltaj değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılı olarak kullanılır. -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışma yapabilen bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Yüksek frekans (20 kHz) ripple akım kapasitesi 2.248A, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi ise 1.45A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve indüktif yükler başta olmak üzere geniş kullanım alanına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.248 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V