B43231A5337M
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A5337M
B43231A5337M Hakkında
EPCOS B43231A5337M, 330 µF kapasitesi ve 450 V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu komponentin 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi bulunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışan kondansatör, 20 kHz'de 2.387 A ve 120 Hz'de 1.54 A ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı elektronik devreler uygulamalarında kullanılan bu through-hole montajlı komponentin yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.387 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V