B43231A4337M
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A4337M
B43231A4337M Hakkında
EPCOS B43231A4337M, 330 µF kapasitanslı 350V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montajına uygundur. ±20% toleransla üretilen komponent, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömre sahiptir. 20 kHz'de 2.93 A, 120 Hz'de 1.89 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve destek devrelerinde kullanılır. Aktif parça statüsüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V